top of page

הסיפור שלנו

 
ingredients-into-green smoothie-2  (1).j

ToLive הוא חלום של משפחה אחת, כולנו עוסקים בתחום המזון ופריקים של בריאות וספורט. השילוב המיוחד הזה הוביל אותנו לחשוב איך מחברים בין תזונה בריאה ובין נוחות וקלות.
ידוע שתזונה משפיעה על הבריאות, האנרגיה ואפילו על מצב הרוח שלנו. 
כל יום מחדש אנחנו מבטיחים לעצמנו שהיום נאכל אוכל בריא ומזין.
במציאות אנחנו עסוקים ורצים ממקום למקום ומוצאים את עצמנו לא פעם מגיעים לסוף היום ומגלים שלא באמת אכלנו בריא, רק כי לא היה לנו זמן.

חשבנו, העלנו והעפנו לאוויר רעיונות רבים והחלטנו לעזור לאחרים ולנו לשלב תזונה בריאה ואיכותית במהלך היום בצורה נוחה ונגישה.

החלום הפך למציאות! יחד עם צוות מקצועי בתחום תזונת הספורט והנטורופתיה הצלחנו לפתח וליצור שייקים פונקציונאלים המשלבים פירות וירקות מיובשים בהקפאה בשילוב Superfood, צמחי מרפא ותבלינים. במטרה להעניק לכם ולנו תזונה בריאה איכותית וקלה להכנה. 

ToLive עוזרת לנו לחיות בצורה הבריאה ביותר ולספק לגופנו את רכיבי התזונה המזינים והאיכותיים שהוא צריך על מנת לשגשג ולפרוח!

ToLive happy ToLive healthy

הסיפור של מיכל

 
ezgif.com-gif-maker (8).png

שמי מיכל ואני המנכ"לית של ToLive. במשך כ-12 שנה עבדתי בתעשיית המזון. כמו כולם, סדר היום שלי עמוס בפעילות הכוללת עבודה, ילדים (שלושה בנים שתמיד רעבים..), משפחה, ספורט ומעט מאד זמן פנוי להשקיע בעצמי.
 

תמיד חיפשתי פתרונות בריאים ופשוטים לתזונה איכותית שתתאים לאורח החיים העמוס והפעיל שלי. רבים מהמאכלים שאני מכינה בבית, אפילו שייק, דורשים קניות, הכנה והרבה כלים לשטוף. חטיפי בריאות למיניהם שהייתי זורקת בתיק בתחילת היום היו חסרים את הערכים התזונתיים שחיפשתי.
 

בשיחות רבות עם יכין אחי הבכור דיברנו על תזונה בריאה ואיך אפשר להפוך אותה למהירה נוחה וקלה להכנה. במחקרים רבים שקראנו (שנינו מאד סקרנים) היו הוכחות לכך שניתן להשפיע ולשפר את הבריאות שלנו על ידי אכילה של ירקות, פירות, חלבונים מן הצומח וקטניות. ושוב, נשאלה השאלה איך משלבים את כל הטוב הזה עם נוחות וקלות הכנה. בזכות הידע והניסיון שלנו בתעשיית המזון מצאנו את הטכנולוגיה הטובה ביותר שתאפשר לאנשים להכין שייק טבעי טעים ובריא ב 2 דקות בכל מקום ובכל זמן.

התערובות הטעימות והייחודיות שלנו באמת שינו את חיינו ואנחנו מרגישים שהמשימה שלנו היא לספר עליהם ולחלוק אותם איתכם!

הסיפור של יכין

היי, שמי יכין. עוסק כ- 16 שנים בתחום המזון, מומחה לחומרי גלם טבעיים הנמכרים בכל העולם. כבר מגיל צעיר התחלתי לעסוק בספורט, בגיל 5 זרקו אותי לבריכה ומאז אני שוחה, רץ ורוכב על אופניים. מהר מאוד מצאתי את עצמי משתתף בתחרויות וכיום בגילי "הבוגר" עדיין מוצא את עצמי משתתף באירועי ריצה ומתחרה בטריאתלונים ואיש הברזל. 

 

תמיד חיפשתי משהו בריא, מהיר ומעורר שאפשר לאכול מוקדם בבוקר לפני הפעילות הגופנית וכדי לאושש אותי מיד אחריה. משהו בריא שיזין את הגוף גם במהלך היום כשמרגישים צורך בחיזוק.

 

החלטתי לשלב את הניסיון שלי ושל אחותי מיכל. רתמנו צוות מעולה ו"משוגע" לבריאות ויחד יצאנו למסע של  חיפוש ופיתוח. המטרה היתה לפתח מוצר שיתרום לאיכות ונוחות התזונה היומיומית שלכם ושלנו. 

 

הדרך היתה ארוכה ומאתגרת ולאחר יותר משנתיים הצלחנו להגיע למוצר הנכון! אני גאה ונרגש להציג בפניכם מוצר ישראל ייחודי וחדשני שפיתח וייצר הצוות הנפלא שלנו: שייקים טעימים, בריאים, קלים ונוחים להכנה. אני מאמין במוצר שלנו! תטעמו, תהנו ושתפו.

ezgif.com-gif-maker.webp

הצוות שלנו

Mask_edited.png
Mask_edited.png
רון.jpg

Ron Enoch
Head of eCommerce

Mask_edited.png
יכין.jpg

Yachin Enoch
Founder, Marketing & Sales director

מיכל.jpg

Michal Metzger
Founder, CEO

Emily French
Social media & Content writing

Mask_edited.png
Mask_edited.png
Mask_edited_edited.png
אמילי.jpg
Mask_edited.png
אריק.jpeg

Arik Zeevi
Head of athletes & sport division

IMG-8466_edited.jpg

Tal Enoch
Executive Assistant

Yael Dror
Sports Nutritionist & Dietitian

Mask_edited.png
Mask_edited.png
Mask_edited_edited.png
yaeldror-42a.jpg
Mask_edited.png
מיכל קירש.png

Michal Kirsh
Naturopath & Medicinal Herbalist

bottom of page